Sosyal Sorumluluk

Koruncuklar için İyilik Peşinde Koştuk

MB Akademi Ekibi olarak 12 Kasım İstanbul Maratonu'nda Korunmaya Muhtaç Çocuklar için iyilik peşinde koştuk. Çünkü bizce de "Her Çocuk Sevgiyle Büyümeli"

Ekipten 11 kişi Koruncuk Kahramanları projesini destekleyerek, hem Koruncuk Vakfı ile ilgili çevremizde farkındalık yaratmaya gayret ettik hem de onlar için bağış topladık.
Koruncuk Vakfı ile ilgili ayrıntılı bilgi için buradan videoyu izleyebilirsiniz.

Koruncuklar için İyilik Peşinde Koştuk

MB Genç Akademi Projesi

MB Akademi olarak topluma değer katmak üzere; gençlerin kariyer yolculuğuna ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak eğitim fırsatları sunmak, onları öne çıkartacak platformlar yaratmak amacıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyoruz.

Bu yıl çok paydaşlı olarak gerçekleştirmeyi planladığımız projemizin detayları, program takvimi ve başvuru detaylarını çok yakında burada bulabileceksiniz.
MB Genç Akademi Projesi

Koçluk Defteri Uygulaması

Koçluk Akademisi bünyesinde yer alan Aim Koçluk Okulu’nun koçluğun gelişmesi için tasarladığı mobil uygulamayı koçlukla ilgilenen her bireyin ücretsiz olarak faydalanması üzere hizmete sunduk.

Faaliyet gösterdiğimiz sektöre değer katma amacıyla oluşturduğumuz mobil uygulamamızı koçlukla ilgilenen herkes “Koçluk Defteri” ya da “Coach’s Notebook” adıyla aratıp EN veya TR olarak ücretsiz indirebilir.

Koçluk Defteri mobil uygulaması; koçla koçluk alan arasındaki bağın sürekliliğine yardımcı olma, koçun koçluk alanla ilgili kendine notlar almasını sağlama, koçluk araçlarıyla ilgili hatırlatma, koçluk becerilerini takip etme, koçluk seansının kalitesini artırmak üzere örnek sorular gibi hizmetleri içeriyor.

Koçluk Defteri

ICF Gönüllü Koçluk Çalışmaları

Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun başlattığı gönüllü koçluk programında, PCC program liderlerimiz gönüllülük çalışmasına destek vererek koçluk almak isteyenlere gönüllü olarak bireysel koçluk hizmeti veriyorlar.

ICF Gönüllü Koçluk

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 216 692 0191   +90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter