SATIŞ

Yeni nesil satış teknikleri programı, firmaya özel yeni nesil satış modeli geliştirme, uygulama, ölçümleme, değerlendirme hizmetleri sunuyoruz.

satis-3.jpg

Satış Programları

Satış MR Programı

Firmanın satış gücünün ve performansının güçlü yanları ve pazarda etkin olarak kullanamadığı büyüme alanlarını detaylı şekilde inceliyor, satış analiz hizmeti sunuyoruz. Pazarın yapısı, müşteri segmentasyonu, satış kanalı yapılanması, satış süreçleri, performans sistemi, satış ekiplerinin yetkinlikleri gibi alanlarda satış organizasyonunun bütününün fotoğrafını çekiyoruz.

Satış Geliştirme Programı

Satış MR Programı teknik analiz sonuçlarına göre satış organizasyonunun yeni nesil satış yönetimi önderliğinde firmanın katkılarıyla birlikte yeniden yorumluyoruz. Müşterilerin segmente edilmesi, satış kanalının kurum hedeflerine uygun olarak yapılandırılması, satış ve müşteri şikâyet süreçlerinin ihtiyaca uygun hale getirilmesi, satış performansı kriterlerinin hedefe, pazara ve kanal yapısına uygun hale getirilmesi, satış gücünün yetkinliklerinin geliştirilmesi gibi tüm alanlara bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşarak sonuç üretiyor, gerekirse yeniden tasarlıyoruz.

Yetkinlik Geliştirme Programı

Satış sürekliliğinin, müşteri memnuniyetinin ve bağlılığının birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunu bu bütünün en önemli öğesinin de insan olduğunu biliyoruz. Tüm çalışanların satış ve sonrası süreçlerde satış yetkinliklerinin güçlü olması bu bütüne en çok katkı sağlayacak öğedir.

Bu nedenle tüm gelişim programlarımızda, kuruma özel olarak, satış kanalının mevcut yetkinliklerini destekleyen, kurumun içinde bulunduğu pazara ve kurum kültürüne uygun olan, insan odaklı gelişim programları tasarlıyoruz.

Bilgi aktarımı, uygulama ve gerçek vaka çözümlerinin koçluk tarzı yaklaşım ile beceriden yetkinliğe dönmesini hedefleyerek iz bırakan satış felsefesi güdüyoruz.

Satış Okulu ve Sertifikasyon

Kurum özelinde, gerçek iş dünyası tecrübelerinden yola çıkılarak tasarlanan gelişim programları ile satış okulunun temellerini atıyoruz. Tüm katılımcıların aktif olarak dahil olacakları koçluk tarzı yaklaşımla farklı bir deneyim yaşayabilmeleri için; vaka çalışmaları, grup çalışmaları, video gösterimleri ve anlık geri bildirimlerle destekliyoruz.

Satış Sertifikasyon Programı ile tüm satış kanalının aynı dili konuşması sağlanırken, kariyer ve performans sistemlerine entegre edilerek dolaylı olarak İK süreçlerine de destek olmasını sağlıyoruz.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 216 692 0191   +90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter