Nazan EDİZER ÖCAL
Nazan EDİZER ÖCALAim Coach, TA Coach

Uzmanlık Alanları

  • Satış
  • Stratejik Planlama
  • Yöneticilik / Liderlik
  • Kişilerarası İletişim

Nazan EDİZER ÖCAL

Nazan EDİZER ÖCAL, 1983 yılında Çukurova Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. 1 yıl Beymen Adana Mağazasında halkla ilişkiler yetkilisi olarak çalıştı.

1984 yılında evlenerek İskenderun’a taşındı ve aynı yıl içerisinde İnterbank’ta memur olarak bankacılık mesleğine başladı. 6 yıl İnterbank İskenderun şubesinde cari hesaplar, krediler ve kambiyo bölümlerinde çalışarak yetkili oldu.

1990 yılında Adana’ya taşınarak Pamukbank Adana Şubesinde kurumsal pazarlama bölümünde 2.müdür olarak görevine devam etti. Daha sonra Koçbank ve TEB’de kurumsal pazarlama bölümünde yönetmen olarak çalıştı.

1997 yılında Finansbank Adana şubesi yöneticiliğine terfien transfer oldu, 4 yıl aynı şubede yöneticilik yaptıktan sonra ING Bank’a transfer olarak Adana Küçüksaat şubesinde çalışmaya devam etti.

2008 yılında İstanbul’a tayin isteyerek Koşuyolu şube müdürlüğüne atandı, 4 yıl da bu şubede görev yaptıktan sonra 2012 yılında emekli olarak bankadan ayrılmıştır.

Çalışma hayatının içinde toplam 20 yıl kadar yöneticilik yapan Nazan EDİZER ÖCAL, 2012 yılından beri çeşitli kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir, bu kurumlardan bazıları; Ziraat Bankası, Vakıfbank, Media Markt, Divan, Metro Cash and Carry, Anadolu Sigorta, Aslı Börek, Deva İlaç gibi, bu kurumlara; stratejik satış, müşteri odaklılık, zaman yönetimi, etkin iletişim, etkili liderlik motivasyon, kurum değerlerinin içselleştirilmesi konularında eğitim vermiştir.

Eylül 2019 tarihinden itibaren MB Akademi’de program lideri olarak çalışma hayatına devam ederek kurum çalışanlarına potansiyellerini performansa çevirmelerini sağlamak üzere liderlik-yöneticilik ve satış süreçleri konularında yoğunlaşarak bilgi ve deneyimlerini aktarma arzusundadır.

Nazan EDİZER ÖCAL evli, bir kız çocuk annesidir. 

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter