Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

MB Akademi olarak; kuruma özel modellerimizle insan odağında gelişimi desteklemek üzere hizmet sunuyoruz.

Tüm programlarımızı Koçluk Tarzı Gelişim Modeli olarak adlandırdığımız bu model paralelinde oluşturuyoruz.

Temel Faaliyet Alanlarımız

MB Akademi’de tüm programlarımızın beslendiği bir modelle çalışıyoruz. Tüm programlarımızı Koçluk Tarzı Gelişim Modeli olarak adlandırdığımız bu model paralelinde oluşturuyoruz.

Hedefimizi “öğretmek veya bilgi transferi yapmak” 'dan daha çok konu ile ilgili her bir katılımcı özelinde farkındalık oluşturarak, katılımcının kendi gelişim aksiyon ve adımlarını almasına koyuyoruz. Akademik bilgileri koçluk yaklaşımı ile sunuyor. Katılımcının o bilginin neresinde olduğuna (being) bakmasını sağlayarak HAP (Hemen Aksiyon Planı)’ını bulmasına eşlik ediyoruz. HAP’ın devamlılığı ve olası kriz anlarında unutulmaması için de katılımcının kendi taahhüttünü alıyoruz. Sonrasında da yapmasını teşvik ediyor ve takip ediyoruz.

Koçluk Tarzı Gelişim Modelimiz kapsamında Koçluk, Liderlik, Satış ana alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

Koçluk odağında bireylerin kişisel ve yönetsel gelişim becerilerini koçluk becerileri ile destekleyerek, potansiyellerini performansa dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Aimco, AimCC, AimTeam, TA (Transaksiyonel Analiz) gibi koçluk programlarında tüm işleyişimizi insan odağına, kalbe dokunmaya koyuyoruz.

Liderlik odağında kendi yarattığımız liderlik modelimizle organizasyonel gelişim ile bireyin kendi becerilerinin gelişimi arasında köprü kurmayı hedefliyoruz.

Satış odağında ise yeni nesil satış teknikleri programı, firmaya özel yeni nesil satış modeli geliştirme, uygulama, ölçümleme, değerlendirme hizmetleri sunuyoruz.

 


 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 216 692 0191   +90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter