Aim Coaching’in İlk Kitabı Kalbe Dokunan Koçluk Yayımlandı.

2019 yılının son aylarında Türkiye genelindeki D&R mağazaları, seçkin kitabevlerinin raflarında ve online satış sitelerinde yerini alan Kalbe Dokunan Koçluk; koç olma ya da bir koçla çalışma yolunda ilerlemek isteyenler için Aim Coaching programı yaratıcılarından Nurdan Esen ve Bediz Kılıçkını’nın kaleminden çıktı.

Aim Coaching koçluk programı; ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) kriterleri içerisinde önce bireyin gelişimi ve beraberinde dolaylı olarak da kurumun gelişimini destekliyor.

Programın diğer koçluk programlarından farkı; tamamen hayatın içinden örneklerle uygulanabilir, samimi ve kalbe dokunan bir içerik ile tasarlanmış olması. Amacı ise; bireyin kişisel ve yönetsel gelişim becerilerini koçluk becerileri ile destekleyerek potansiyelini performansa dönüştürmek.

Carl Gustav Jung’ın çok sevdiğim bir sözü vardır diyor MB Akademi kurucusu Bediz Kılıçkını “Ben başıma gelenlerin toplamı değilim, ben olmayı seçtiğim şeyim. Biz insanlara bunu göstermek üzere yol arkadaşlığı yapıyoruz. İnsan istediği sürece er ya da geç, tutkusuyla her şeyi başarabilir. Öncelikle tutkusunun ne olduğunu bulmaya ve bulduktan sonra bu tutku uğruna adanmaya ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.”

Neyi, neden yaşadığınızı ve/veya yaşayamadığınızı anlama yolculuğunuza eşlik edecek birisine ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel bir koçla buluşmanızın zamanı gelmiş demektir. İşte bu kitap da bunun için yazıldı. Kalbe Dokunan Koçluk kitabını Türkiye geneli tüm D&R mağazalarında bulabileceğiniz gibi online olarak da Idefix, D&R ve Kitapyurdu’ndan temin edebilirsiniz.

kalbe dokunan kocluk


 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter