MB Dijital

Dijital Çözümlerle çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz!

Gelişimin kişinin kendi isteği ile olabileceğine inanıyoruz ve kendi gelişimine odaklanmak isteyenler için yeni nesil öğrenme biçimini destekliyoruz. Sınıf eğitimi yanında online eğitim araçlarıyla eğitimin içselleştirilmesi için alternatif çözümler sunuyoruz.

Online eğitimlerle kısıtlı zamanı olan katılımcıyı hedefleyebildiğimiz gibi yüz yüze sınıf eğitimi sonrası konuyu derinleştirmek, hatırlatmak amacıyla planlayabiliyoruz.

Özellikle katılımcıda davranış değişikliği yaratması planlanan eğitimi; öncesi, sırası, sonrası olarak organize edebiliyoruz. Yüz yüze sınıf eğitiminin ardından, derinleşme araçlarını devreye sokuyoruz. Eğitim sonrası webinar ile konuları pekiştiriyor, davranışa dönüşmesi ve refleksleşmesi için ise koçluk ve süpervizyonlarla destekliyoruz.

MB Akademi olarak kalbe dokunan dijital çözümler sunuyoruz.

Alanında uzman bir ekip tarafından geliştirilen; çalışanların eğitim ve gelişim süreçlerinin planlanabileceği, takip edilebileceği ve raporlanabileceği, dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştıran, yeni nesil bir öğrenme deneyimi platformu ile gerçekleştiriyoruz.

Sınıf içi eğitimde liderimizin çalışanla kurduğu bağı, dijital ortamlarda sürekli kılmayı amaçlıyoruz.

Hem e-eğitim araçlarıyla hem de sınıf içi eğitim ile öğrenme süreçlerini tek noktadan yönetip, raporlama imkanı sunuyoruz.

Yüz yüze eğitim yanında online eğitim çünkü;

  • Online kurumsal Pazar büyümeye devam edecek; şu anda gelişmiş dünya şirketlerinin %77’si çalışanlarına online kurumsal eğitim de sunmakta.
  • Çalışanlar standart bir eğitim seansında öğreneceklerinden 5 kat daha fazla öğrenirken, bilgi elde etme konusunda da en az standart eğitim kadar iyiler.
  • Amerika’daki şirketlerin %42’si online öğrenme girişimiyle kar paylarını arttırdıklarına inanıyorlar.


 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter