Koçluk Defteri Uygulaması Yayında!

Profesyonel koçlara; çevrimdışı hazırladığımız ve koçluk sektörüne armağan ettiğimiz mobil uygulamamız Koçluk Defteri, AppStore 'da yayında!

MB Akademi Koçluk Akademisi bünyesinde geliştirdiğimiz ve koçluk sektörüne armağan ettiğimiz uygulamamız Koçluk Defteri tüm profesyonel koçların hizmetine sunduk. Koçluk Defteri uygulaması; koçluk seansları ile ilgili bilgilerin kaydedilmesi, raporlanması ve koçluk seansının planlanması odağında çalışıyor.

Koçluk Defteri uygulamamız; kişisel verilerin korunması önceliğinde, koçluk seanslarının takip edilmesi, düzende tutulması, ICF yetkinliklerine göre koçluk becerilerinin takip edilmesi, Aim Coaching modeline göre koçluk anlayışının gözetilmesi, ICF ve Aim Coaching koçluk araçlarının bir arada toplanması gibi koçluk mesleği için birçok önemli bilginin dijital ortama taşınmasına olanak sağlıyor.

Tüm koçların ve koçlukla ilgilenenlerin Apple Store’dan ücretsiz indirebileceği uygulamamızı sektöre değer katma amacıyla MB Akademi, Aim Coaching bünyesinde geliştirdik.

Koçluk Defteri uygulaması Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile kullanılabilirken aynı zamanda çevrimdışı da çalışabiliyor.

MB Akademi
Kalbe Dokunan Çözümler Sunar

kocluk defteri uygulamasi


 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter