Türkiye’nin gururu Samsung bizim de gururumuz oldu!

Türkiye’nin gururu Samsung bizim de gururumuz oldu!

Dünyanın önde gelen analiz ve araştırma kurumlarından Brandon Hall tarafından 4 ayrı Mükemmellik Ödülü’ne layık görülen iş ortağımız Samsung Electronics Türkiye’yi tebrik ediyoruz. İçinde bulunmaktan gurur duyduğumuz Samsung Discover projesi Gümüş ödül aldı. MB Akademi olarak dizayn ettiğimiz ve uygulamasında yer aldığımız Sales Force Program (Satış Gücü Programı) ise Bronz ödüle layık görüldü.

İş ortağımız Samsung Electronics Türkiye’nin hak ettiği bu ödüller bizleri gururlandırırken yeni iş birliklerine olan heyecanımızı daha da artırdı.

Brandon Hall Hakkında: 20 yıllık uluslararası geçmişe sahip dünyanın en prestijli kurumlarından olan Brandon Hall Group 10.000 civarında uluslararası müşteriye sahip Yetenek Yönetimi, Liderlik, Araştırma, Satış ve Pazarlama gibi konularda ödül organizasyonu yapan bir kuruluştur.1994’den bu yana verilen Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri, hem Brandon Hall hem de bağımsız jüriler tarafından ihtiyaca uygunluk, program dizaynı, fonsiyonellik, yaratıcılık, ve ölçülebilir yararlar konularında 78 farklı kategoride, Öğrenme, Yetenek Yönetimi, Satış ve Pazarlama ve Teknoloji dallarında altın, gümüş ve bronz olarak sahiplerini buluyor.


 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter