MB BLOG        MB MAGAZİN

Liderlik

Liderlik Programları ile bireyin gerçek potansiyelini performansa çevirmeye odaklanarak kendi liderlik modelimizi yarattık. Organizasyonel gelişim ile bireyin kendi becerilerinin gelişimi arasında köprü kurmayı hedefliyoruz. Bir yandan kişinin kendisini tanımasını ve değişime açıklığını ölçerken, diğer yandan yaratıcı yaklaşımlar sergilemelerini teşvik ediyor, güçlü ilişkiler kurup liderlik özelliklerini benimsemelerini sağlıyoruz.

Bu süreçteki katılımcıların birebir gözlemlendiği ve değerlendirildiği eğitim programlarında gerçek vakalar üzerinden çalışmalar yapıyoruz.

Bu hizmeti CPCC, AimCC olup ORSC programını tamamlamış ACC, PCC seviyesinde koçlar ile veriyoruz.

Liderlik Akademisi

Liderlik Programları

Liderlik Giriş Programı: Liderlerin kendilerinden beklenen temel becerileri güçlü bir biçimde sergileyebilmeleri, temellerinin ne kadar sağlam olduğuna bağlıdır. Bu temelin gücü, gelecekteki performanslarına direkt olarak etki edecektir. Bu nedenle kökleri ne kadar sağlamlaştırırsak ve ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyidir. Biz liderlerin ya da lider adaylarının bu en önemli yatırımına güçlü bir destek veriyor ve kalıcı etkiler bırakmayı hedefliyoruz.
Liderlik Giriş Programı

Liderlerin kendilerinden beklenen temel becerileri güçlü bir biçimde sergileyebilmeleri, temellerinin ne kadar sağlam olduğuna bağlıdır. Bu temelin gücü, gelecekteki performanslarına direkt olarak etki edecektir. Bu nedenle kökleri ne kadar sağlamlaştırırsak ve ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyidir. Biz liderlerin ya da lider adaylarının bu en önemli yatırımına güçlü bir destek veriyor ve kalıcı etkiler bırakmayı hedefliyoruz.

Liderlik Master Programı

Temel liderlik yetkinlik ve becerileri kazanan liderlerin ustalık seviyesine ulaşmalarını sağlayan programımızda; Batı dünyasının metodik yaklaşımını Doğu felsefelerinin insana dair derinliği ile birleştiriyoruz. Doğu-Batı anlayışlarının güçlü yanlarından oluşan programımızı Türkiye'nin temel dinamikleri doğrultusunda zenginleştirirek liderlerde kalıcı dönüşüm yaratacak deneyimlerle sunuyoruz.

Power- Up (Bir Olma)

Aynı hedef için çalışan takım üyelerinin güçlerini bilinçli bir iş ortaklığı ile sistemsel, kalıcı ve sürekli bir şekilde işe yansıtarak tek vücut olarak sisteme güç veren bir takım olmaları hedeflenmektedir.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter