Aim Coaching Koçluk Okulu

Aimco® Koçluk Programı
Aimco Certified Coach Programı (AimCC)
TA Koçluk Programı

KİTAPLARIMIZ

KOÇLUK ÖYKÜLERİ

BEDİZ KILIÇKINI

(Bu Temmuz'da kitapçılarda)

BEDİZ KILIÇKINI

KOÇLUK ÖYKÜLERİ

Hayatın İçinden Hayata Dair

Koçluk hayata dair, hayatın içinde olanların kişinin özünde anlaşılması, sindirilmesi ve içselleştirilmesi yönünde hayata farklı bir bakıştır. Araçları, becerileri, etik kuralalrı, yöntemleri öğrenilebilir, geliştirilebilir.

Koçluk, bilgi ile öğrenilir fakat deneyim ile içselleşir. Bu kitapla Bediz Kılıçkını size hayatın içinden koçluk tadında deneyimler sunuyor. Yüzlerce hayata tanıklık etmiş olmaya dayanan koçluk ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı hikayeler yoluyla yakın ve herkes için uygulanabilir koçluk önerileri getiriyor.

Kitaptaki on adet hikayeyi okurken her birinde hem kendinizden bir şeyler bulacaksınız hem de koçluğun özüne dair örnekler göreceksiniz. Bediz Kılıçkını ilk kitabı olan "Kalbe Dokunan Koçluk"da kullandığı koçluk araçlarını ve kendi koçluk felsefesini anlatmıştı. "Koçluk Öyküleri"nde ise hepsinin gerçek hayatta nasıl kullanılacağını cümle cümle göstermekte. Her hikâyenin içinde hangi aracın, nerede, nasıl kullanılacağını görecek, hikâyelerin sonunda açıklamaları okurken kendi koçluklarınızı nasıl geliştirebileceğinize dair ipuçları edeceksiniz...
Hangisi sizin hikayeniz?

(Arka kapaktan)

KALBE DOKUNAN KOÇLUK

NURDAN ESEN & BEDİZ KILIÇKINI

Kalbe Dokunan Koçluk

Hayatınızda ne olduğunda yaşadıklarınız size zor geliyor? Zoru nasıl tanımlıyorsunuz? Zor dediğinizin hayat kalitenize olumlu olumsuz etkilerini ne kadar biliyor ve anlayabiliyorsunuz?

Hayatınızda ne olduğunda yaşadıklarınız size keyif veriyor? "Keyif"i nasıl tanımlıyorsunuz? Keyifli dediğinizin hayat kalitenize olumlu olumsuz etkilerini ne kadar biliyor ve anlayabiliyorsunuz?

Bu sorular ilginizi çekiyor mu? Kendi içinizde bu sorulara cevap bulmak güzel zamanlarınızı dolu dizgin yaşamak zor zamanlarınızı da hakkıyla tüketerek hayatı bir dengede tutmak için kendinizi tanımaya ihtiyaç duyuyor muşunu? Eğer henüz kişisel kullanım kılavuzunuzu oluşturamadıysanız bir koç bu noktada çok işinize yarayabilir. Neyi neden yaşadığınızı ve/veya yaşayamadığınızı anlama yolculuğunuza eşlik edecek birisine ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel bir koçla buluşmanızın zamanı gelmiş demektir. İşte bu kitap da bunun için yazıldı. Koç olma ya da bir koçla çalışma yolunda ilerlemek isteyenler için... Nurdan Esen ve Bediz Kılıçkını'nın kaleminden...

(Tanıtım Bülteninden)

 

Linkler:

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 216 692 0191   +90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter