İpek Tamara ÇETİNER
İpek Tamara ÇETİNER
Proje Müdürü

Uzmanlık Alanları

  • Proje Tasarımı & Yönetimi
  • İçerik Tasarımı
  • Sistem & Süreç Tasarımı ve Yönetimi
  • CRM Tasarım ve Yönetimi

İpek Tamara ÇETİNER

Kariyer hikayesi Amerika Birleşik Devletleri’nde Kurumsal eğitim alanında başlayan İpek tütün, bankacılık, eğitim ve danışmanlık gibi farklı sektörlerin eğitim departmanlarında aktif olarak görev almıştır.

Lisans derecesini ABD’de Southern Illinois Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Öğrenim ve farkındalık modellerine merakı ile yine aynı üniversitede yüksek lisansını Eğitim Bilimleri üzerine derece ile tamamlamış, kurumsal eğitim içerikleri, program ve sistem tasarımları üzerine uzmanlaşmıştır. Yüksek Lisans tezini Myerss Brigg Type Indicator ve Liderlik Tarzlarının ilişkilendirilmesi üzerine tamamlamıştır.

Yüksek Lisans sonrası Imperial Tobacco Chicago ofisinde uzun süre görev almış, Satış ve Liderlik alanlarında uzman, müdür ve direktör seviyelerinde analiz çalışmaları ve içerik tasarım çalışmalarında çalışmıştır.  Sırasıyla, Imperial Tobacco ABD, Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğü, GNL Entertainment Eğitim Müdürü, Medipol Üniversitesi Öğretim Görevlisi, K2C Proje Yöneticisi olarak farklı firmalarda görev almıştır.

Eğitim sektörünün önde gelen Brandon Hall ödülleri alanında uzmanlaşmış, bu alanda danışmanlık ve yönlendirici hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen kuruluşların bu ödülü almasında öncülük etmiştir.

Ocak 2022 yılından itibaren MB Akademi bünyesinde Proje Müdürü olarak kariyerine devam etmekte; sistem, süreç, program ve CRM tasarımlarında görev almaktadır.

Akademik çalışmalarına Medipol Üniversitesinde doktora adayı olarak devam etmekte olup, Amerika’da akademik yayınları bulunmaktadır.

İpek evli ve dünya tatlısı Zeynep Ela’nin annesidir.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter