Funda SEZGİN TOKGÖZ
Funda SEZGİN TOKGÖZPCC, Aim Coach
Psikoloji Uzmanı ve Aile Danışmanı

Uzmanlık Alanları

  • Psikoloji
  • Çift, aile ve bireysel danışmanlık
  • Kurum Kültürü
  • Çalışan Psikolojisi
  • Stresin Bedenimizdeki Etkisi ve Stresle Başa Çıkma Yolları
  • Motivasyon

Funda SEZGİN TOKGÖZ

2006 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Küresel İşletmecilik ve Pazarlama MBA üzerine yüksek lisansını yapmıştır.

13 sene boyunca Yapı Kredi Bankası’nda Bölge Satış Destek Yöneticisi olarak çalışmıştır. Üst Bireysel (Platinum Bankacılık) ve Kobi Bankacılığı segmentlerinde, şubelerdeki portföy yönetmeni arkadaşların hedeflerine ulaşmaları için gerekli yönlendirmeler, gelişimleri için koçluk, performans değerlendirmeleri ve raporlamaları, şube değişikliklerini bölge müdürü ile koordine etmekte görev almıştır. Yıllar içinde değişkenlik göstermekle birlikte, son görevi kapsamında 45 şubede 45 portföy yönetmenine bölge kadrosunda, Satış Destek Yöneticisi olarak hizmet verilmesini sağlamıştır.

Psikolojiye olan ilgisinden dolayı 2019 yılında İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansına başlamıştır. Mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı programını almıştır.

Şu an Bireysel ve Aile Danışmanlığı alanlarında çalışmaktadır. Ayrıca, Kurumsal Psikolojik Destek alanında, eğitim ve organizasyonlarda yer almaktadır. Lise ve Üniversite konferans ve seminerlerine katılım sağlamaktadır. Bir klinik ile eşlenik olarak aktif danışan görmektedir.

Yaşam doyumunun artması, kaygı ve stresle baş etme, aile içi iletişim sorunları, özgüven eksikliği, öfke kontrolü, motivasyon eksikliği, mobbing, tükenmişlik sendromu gibi konularda kurumsal,  çift, aile ve bireysel danışmanlık hizmeti ve ilişkili olarak, psikolojik sermayemiz ve kriz dönemler, güçlü kalmak ve belirsizlik üzerine çalışmalar, yaşamı kriz ve fırsat olarak algılamak, gerçek stres kaynağı ve çözüm önerileri, kaygıya bakışımız, iyi hissetme kararı ve yolları... gibi başlıklarda kurumlara ve gruplara eğitimler vermektedir.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter