MB BLOG        MB MAGAZİN

Süreç Danışmanlığı

Mevcut iş süreçlerini analiz ederken ya da yepyeni bir süreç kurgularken; şirket stratejisiyle uyumunu, beklenen çıktıya ulaştırma gücünü, verimliliğini ve nihayetinde çalışanlar tarafından sahiplenilme ve yaşatılma potansiyelini değerlendirme hizmeti sunuyoruz.

Gelişim modelimiz çerçevesinde, sürecin sahiplenilmesi ve yaşatılması için kişinin “olma” halinde bulunmasının, yani süreci yaşayan olarak sahiplenmesinin, benimsemesinin yararına inanıyoruz.

Profesyonel koç ve alanında uzman olan lider kadromuzla, işbirliğimizi şirketinize değer katarak sürdürmeyi ve farklı bir bakış açısıyla birlikte genleşmeyi önemsiyoruz.
Süreç Danışmanlığı

Kurumsal Katalog Gelişim Programları

Kurumsal Katalog Gelişim Programları kapsamında akademi gelişim programlarımızı kurum ihtiyacı özelinde kompakt hale getirip MB Akademi liderleri tarafından günlük veya iki günlük programlar olarak gerçekleştiriyoruz, ufak dokunuşlarla büyük etkiler yaratmayı hedefliyoruz.
KURUMSAL KATALOG EĞİTİMLERİ

Keşif Yolculuğu

MB Akademi liderleri tarafından hizmet alanlarımız odağında hayata dair konuları ele alan, katılımcılarıyla birlikte liderlerinin de eğlendiği, öğrendiği paylaşım oturumları dizisi olarak hizmet sunuyoruz.

Katılımcıların günlük hayatına uygulamasını ve keyifli saatler geçirmesini hedeflediğimiz oturumlarımız düzenli olarak sosyal medyadan paylaşılıyor.
Keşif Yolculuğu

Keynote

Katılımcıların günlük hayatına ve iş hayatına uygulamasını hedeflediğimiz yine saatlik olarak gerçekleştirdiğimiz konuşmalar (keynote) ise liderlerin uzmanlıklarına göre kurumlar özelinde gerçekleşiyor.
Keynote

Kurumsal Komedya

MB Akademi çalışanları ile iç iletişim projesi olarak konumlandırdığımız tiyatro aktivitemizde biz çok eğlendik. Siz iş ortaklarımızla da paylaşmak istedik. Akademi program konularımızdan bazılarını daha akılda kalıcı kılmak üzere tiyatro sanatıyla birleştirip eğlenceli skeçler oynuyoruz.

Aynı zamanda kurum içinde kurum çalışanlarıyla birlikte hayata geçirdiğimiz kurumsal tiyatro projeleri kurum içi iletişimi kuvvetlendirmek, kurum değerlerinin anlaşılması, içselleştirilmesi yönünde katkı sağlıyor.
Kurumsal Komedya

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter