Beyza ERDEM BALCI
Beyza ERDEM BALCIPCC

Uzmanlık Alanları

  • Koçluk
  • Mentorluk
  • Danışmanlık
  • Satış 
  • Liderlik

Beyza ERDEM BALCI

Kültür Koleji’nin ardından, İstanbul Üniversitesi Matematik bölümünde lisans eğitimi yapan Beyza ERDEM BALCI; İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 

Profesyonel iş yaşamına Garanti Bankası’nda başlamış, koçluk öncesi kariyerinin uzun bir bölümünde Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş’de hem satış hem de pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalışarak; perakende sektörüne bu çift boyutlu bakış açısı ile hizmet vermiştir.

“Sınırlarını zorlayan” bir profesyonel algı ve çalışma prensibi ile farklı sektörlerde kurumsal geçmişi olan Beyza Erdem BALCI, 1998 yılından beri profesyonel iş yaşamının içerisindedir. Çalıştığı kurumlarda kurumsal değişim ve gelişim projelerinde aktif rol alan Erdem Balcı, kendi yöneticilik yetkinlik ve becerilerinde daha iyisini hedefleyerek girdiği arayışta koçlukla tanışmış ve 2015 yılından itibaren ikinci kariyerim olarak tanımladığı koçluk mesleğinde bireyler ve kurumlarla, Profesyonel Koç (PCC-ICF Akredite) olarak çalışmaktadır. Bireylerin ve kurumların potansiyellerini ortaya çıkaran bütünsel metodolojileri, insan odaklı sistem yaklaşımlarını ve verimli takım çalışmalarına yönelik bilgi ve deneyimlerini koç, mentor ve eğitimci olarak paylaşmaktadır.

“Bütüne hizmet etmeyi” yaşam amacı seçmiş, bu alanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, özellikle gençler, öğrenciler ve kadınlarla yürütülen gönüllü projelerde, proje üyesi ve eğitmen olarak yer almaktadır.

TÜBİTAK tarafından onaylı mentor kimliğine de sahip olan Balcı, yurtiçi ve yurtdışı önemli kurumlardan; koçluk alanında, “Takım Koçluğu”, “Yetenek Yönetimi”, “NLP”, “Eğitimcinin Eğitimi”, “Performans Yönetimi”, “Yönetim Becerileri” ve “Nefes Koçluğu”; psikoloji alanında ise, “Transaksiyonel Analiz”, “Psikodinamik Psikoterapi”, “Çözüm Odaklı Terapi”, “Şema Terapi” gibi birbirini besleyen ve destekleyen farklı eğitimler almıştır.

“Bireysel Gelişim” alanında, üst düzey yöneticiler, üst düzey yöneticilik pozisyonunda yeni görev almaya başlamış profesyoneller, yönetici adayları ve kariyerine yeni bir yön belirlemek isteyenlere yönelik; koçluk, mentorluk, danışmanlık ve eğitmenlik hizmetleri vermektedir.

“Kurumsal Gelişim” alanında ise, kurumların sürdürülebilir, mutlu, yenilikçi ve çevik organizasyon olma stratejilerini oluşturmalarında danışman olarak hizmet vermektedir.

Dünya devi bir spor malzemeleri markasında görev almanın da etkisiyle sporla hep iç içe olan Beyza’nın hayatında, bisiklet, tenis ve koşunun yeri önemlidir. Bir dönem, İstanbul Maratonu’nun organizasyon sürecinde hem görev almış hem de yarı maraton koşmuş ve madalya almış bir isimdir.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

+90 555 156 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter