MB BLOG        MB MAGAZİN

Diğer Programlarımız

Akbank

Satış Koçluğu

Çözüm Ortağı Satış Yöneticileri
Müşteri memnuniyeti ve verimliliği artırmak amacı ile satış yöneticilerinin koçluk becerileri ile satış yönetimi yetkinliklerini birleştirmeleri hedeflenmiştir.
Doğuş Grubu

Kariyerimin Lideriyim

Doğuş’tan Kariyerli Programındaki Genç Yetenekler
Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden oluşan genç yeteneklerin kendilerini daha iyi tanıyarak, kişisel kariyer yolları ve yaşam hedeflerini netleştirmeleri ve bunlarla örtüşen yeni görevler ile iş hayatına katılma fırsatlarını değerlendirilmesi.
Doğuş Otomotiv

Servis Danışmanları Gelişim Programı

Seat Servis Danışmanları
Servis danışmanlarının müşteri odaklı hizmet yaklaşımınıı güçlendirerek satış bakış açısı kazandırılması.


d.ream

Kalbe Dokunan Yöneticilik

Yeni Restaurant Müdürleri
Yeni terfi eden restaurant servis ve mutfak şeflerinin kişisel farkındalıklarını artırarak, ekip ve misafir ile yaşadıkları etkileşimi yönetebilmeleri.
FLO

Kalbe Dokunan Liderlik

Toptan Satış Müdür ve Saha Ekipleri
Toptan satış ekibi çalışanlarının 2 modülden oluşan program ile bireysel potansiyelleri konusunda farkındalıklarını yükseltmeyi hedefleyen bir programdır.
GSK

Kişisel Liderlik

Toplam 6 grupla gerçekleştirilen program, potansiyeli performansa çevirmenin önündeki engelleri saptama temizleme ve kişisel kaynak kullanımını yönetebilmeyi amaçlamaktadır.
KOÇTAŞ

İçimizdeki Lidere Yolculuk

Tüm Bölge Müdürleri, Mağaza Müdürleri ve Mağaza Müdür Yardımcıları
400 katılımcıyı hedef alan program, koçluk tarzı liderlik becerilerini geliştirme amaçlı program 16 grup katılımcıya ulaşmış ve devam etmektedir.
MAXION

Lider AkademiUzman AkademiMavi AkademiFormen Akademi

Tüm Çalışanlar
Üç farklı seviyede bulunan tüm çalışanların yetkinlik gelişimlerine odaklı eğitimlerden oluşan program ile şu ana kadar 12 grup katılımcıya ulaşılmıştır.
Schneider

Kilit Müşteri Yönetimi

Proje Satış Yöneticileri ve Enerji Satış Mühendisleri
Proje Satış Yöneticileri için Çözüm Satışı ve İlişki Yönetimi, Enerji Satış Mühendisleri için B2B ilişki ve müşteri yönetimi.

Türk Telekom

Kişisel Liderlik

Genel Müdürlük Çalışanları
8 grup olarak gerçekleşen program ile katılımcıların bireysel potansiyellerinin önündeki engelleri fark ederek, kendi liderlik modellerini oluşturmaları hedeflenmiştir.
wilo

Satış Gelişim Programı

Kanal Yönetimi ve Kilit Müşteri Yönetimi Ekipleri
Katılımcıların kişisel farkındalıklarının sağlanmasının ardından fonksiyonel farkındalık için uzmanlık alanlarına göre gelişimlerinin sağlanması.
Denizbank

Müzakere Becerileri

4 grup Özel Bankacılık çalışanı ile gerçekleştirilen programda özel müşterileri dinamiklerini doğru anlayabilme, hangi durumlara nasıl tepki verdiklerinin kök sebeplerini anlayarak, doğru etkileşim stratejileri geliştirerek, uzun süreli, güçlü müşteri ilişkileri yönetebilme
Doğuş Otomotiv

Satış Yetkilileri Gelişim Programı

Genel Müdürlük
Direktör ve Yönetmenler

Ekiplerine liderlik eden direktör ve yönetmenlerin, kendi içlerindeki liderliğin derinliklerini keşif etmesi ve aynı şekilde ekiplerinin kişisel liderliklerini ortaya çıkartarak iş sonuçlarını geliştirebilmesi
Doğuş Otomotiv

Ortak Takım Kültürü

80 katılımcı ile gerçekleşen programda uzun süredir beraber çalışan takım üyelerinin ortak amaç uğruna, kendi değerlerini bilerek, diğerlerinin değerlerini önemseyerek ortak amaç etrafında toplanabilmesi amaçlanmıştır. Bireysel başarı ve yetkinliklerin ortak hedef uğruna birleşerek ve gelişerek takım kültürüne katkısı irdelendi.
Enerjisa

Kişisel Farkındalık

Genel Müdürlük Çalışanları
8 grup olarak gerçekleşen program ile katılımcıların bireysel potansiyellerinin önündeki engelleri fark ederek, kendilerini daha iyi tanımaları konusunda gelişim hedeflenmiştir.
FLO

Liderlik Programı

Mağaza ve Bölge Müdürleri
2 modülden oluşan program ile Mağaza ve Bölge Müdürleri’nin liderlik bakış açılarını geliştirmek hedeflenmiştir.

Johnson&Johnson

Kişisel Liderlik İçin Farkındalık

Tüm Satış Kanalları
Kanal çalışanlarının bireysel potansiyelleri konusunda farkındalıklarını yükseltmeyi hedefleyen bir programdır.
KORDSA

Ortak Takım Kültürü

80 katılımcı ile gerçekleşen programda uzun süredir beraber çalışan takım üyelerinin ortak amaç uğruna, kendi değerlerini bilerek, diğerlerinin değerlerini önemseyerek ortak amaç etrafında toplanabilmesi amaçlanmıştır. Bireysel başarı ve yetkinliklerin ortak hedef uğruna birleşerek ve gelişerek takım kültürüne katkısı irdelendi.
PEGASUS

Zor Durumlarla Başa Çıkma

Tüm Kabin Amirleri ve Yer Hizmetleri Çalışanları
Pegasus kabin ve yer hizmetleri çalışanlarının kriz anlarını yönetmesi amacıyla 1200 katılımcıya ulaşan program sınıf eğitimi, süpervizyon ve video çalışmaları ile gerçekleşmiştir.

Şekerbank

Satış Kültürü

7 grup Şube Satış Ekipleri
Satışa yeni geçmiş mevcut banka çalışanları ve yeni gelen şube satış ekiplerine müşteriyi doğruyu anlamak, doğru ürünü doğru, zamanda, doğru yaklaşım ile sunabilme amacı ile 2 günlük temel satış eğitimi.
YapıKredi

Kişisel Liderlik için Farkındalık

5 grup Genel Müdürlük Direktör ve Yönetmenler
Ekiplerine liderlik eden direktör ve yönetmenlerin, kendi içlerindeki liderliğin derinliklerini keşif etmesi ve aynı şekilde ekiplerinin kişisel liderliklerini ortaya çıkartarak iş sonuçlarını geliştirebilmesi.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter