MB BLOG        MB MAGAZİN

Koçluk Referanslarımız

Akbank

Satış Koçluğu

Çözüm Ortağı Satış Yöneticileri
Müşteri memnuniyeti ve verimliliği artırmak amacı ile satış yöneticilerinin koçluk becerileri ile satış yönetimi yetkinliklerini birleştirmeleri hedeflenmiştir.
bilkom

Koçluk Tarzı Liderlik

Tüm Üst Yönetim
10 kişilik Üst Yönetim Kadrosunun liderlik yetkinlikleri ile koçluk becerilerini geliştirmeleri amacıyla gerçekleştirilmiştir.

GSK

Aimco Kurumsal Koçluk

Orta Kademe Yöneticiler
Gelişime destek vermek isteyen 8 kurum çalışanının gönüllülük esasıyla katıldığı program koçluk felsefesi ve araçlarının içselleştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.
KORDSA GLOBAL

Aimco Kurumsal Koçluk

Teknik Uzmanlar ve Müşteri Yöneticileri
Gelişime destek vermek isteyen 11 kurum çalışanının gönüllülük esasıyla katıldığı program koçluk felsefesi ve araçlarının içselleştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.
SIEMENS

Aimco Kurumsal Koçluk

Müşteri Yöneticileri
Kurum içi ortak yönetim dili oluşturma ve yöneticiliğe koçluk yaklaşımı katmak amacıyla gönüllü olarak programı seçen 14 müşteri yöneticisi ile gerçekleştirilmiştir.
Yıldız Holding

Satış Koçluğu

Farklı Pozisyonlardan Satış Yöneticileri
3 grup halinde gerçekleştirilen program ile satış yönetimine koçluk felsefesi ile yaklaşarak içselleştirme sağlanması hedeflenmiştir.

ATÜ DUTY FREE

Aimco Kurumsal Koçluk

Kurum İçi Koçlar
Gelişime destek vermek isteyen 14 kurum çalışanının gönüllülük esasıyla katıldığı program, koçluk felsefesi ve araçlarının içselleştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.
Coca Cola İçecek

Koçluk Tarzı Yöneticilik

Tüm Bölge Satış Müdürleri
3 günlük program ile toplam 4 grup halinde , tüm Bölge Satış Müdürleri’nin koçluk feslsefesi ve araçları ile yönetim tarzını benimsemeleri amaçlanmıştır.
Koçtaş

Aimco Kurumsal Koçluk

Orta Kademe Yöneticiler
Gelişime destek vermek isteyen 21 kurum çalışanının gönüllülük esasıyla katıldığı program koçluk felsefesi ve araçlarının içselleştirilmesi üzerine kurgulanmıştır.
MetLife

Aimco Kurumsal Koçluk

Üst Yöneticiler
Kurum içi ortak yönetim dili oluşturma ve yöneticiliğe koçluk yaklaşımı katmak amacıyla Genel Müdür’e bağlı 14 yönetici ile gerçekleştirilmiştir.
Tofaş

Takım Koçluğu

Ar-Ge Ekibi
450 kişilik ar-ge ekibin, takım ruhunu oluşturan unsurları, ortak takım değelerini fark ederek, takım kültürünü devam ettirmek üzere aksiyonlarını belirleme üzerine kurgulanmış bir programdır.
Yıldız Holding

Aimco Kurumsal Koçluk

Satış Müdürleri ve Satış Bölge Müdürleri
Gelişime destek vermek isteyen 13 kurum çalışanının gönüllülük esasıyla katıldığı program koçluk felsefesi ve araçlarının içselleştirilmesi üzerine 15 günlük bir program olarak kurgulanmıştır.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter